ZABIEGI NA TWARZ

Filozofią działania naszego gabinetu jest prewencja w dbaniu o urodę. Podkreślamy wielką rolę dokładnego systematycznego oczyszczania skóry i nawilżania jej na różnych poziomach. Jest to podejście typowo pielęgnacyjne, ale oparte o metody kosmetologiczne. W kosmetyce pojawia się coraz więcej intensywnych składników, powstają nowe metody ich transportu w głąb skóry.

Aby skutecznie opóźniać procesy starzenia się skóry, intensywność działania zabiegów oraz moc penetracji aktywnych składników w głąb skóry wspomagamy użyciem nowoczesnej technologicznie aparatury.

Pielęgnację "anti-age" wzmacniamy również działaniem na skórę od wewnątrz organizmu stosując suplementację przeciwdziałającą degeneracji starzeniowej komórek. Podkreślamy również ważność systematyczności w stosowaniu zabiegów gabinetowych jak i pielęgnacji domowej.

Nawiązując do medycyny estetycznej pragniemy podkreślić, że tylko zadbana, zdrowa, wypielęgnowana skóra jest w stanie dużo przyjąć i tylko wtedy zabiegi medycyny estetycznej przynoszą pożądane, długotrwałe efekty.

Należy również zaakcentować wielką rolę specjalnego systematycznego dbania o skórę odsłoniętych części ciała, narażonych na działanie promieni UV. Zaburzeniom funkcjonowania skóry sprzyjają również stres, choroby, przemęczenie, niedobór snu, nieprawidłowa dieta i niesystematyczna pielęgnacja. Trzeba więc zadbać o potrzeby naszej skóry, stosując systematycznie odpowiednie zabiegi kosmetyki twarzy, pozwalające zachować jej piękny, zdrowy wygląd.

Wykonujemy następujące zabiegi na twarz:
 • oczyszczanie manualne
 • oczyszczanie skóry  z użyciem aparatury
  - mikrodermabrazja
  - oxybrazja
  - peeling kawitacyjny
 • oczyszczanie kwasowe (eksfoliacja,  polegająca na aplikacji substancji chemicznej, która umożliwia usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka, znikają przebarwienia obszarów pozapalnych, drobne zmarszczki, rozszerzone pory)

 • zabiegi pielęgnacyjne z użyciem aparatury
  - infuzja tlenowa
  - sonoforeza
  - mezoterapia
  - terapia mikroigłowa
  - jonoforeza
  - radiofrekwencja
 • terapia trądziku (różowaty, krostkowo-zaskórnikowy, młodzieńczy)
 • zabiegi tradycyjne kosmetykami firmy Thalgo
 • masaże

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania,
pomożemy dobrać odpowiedni zabieg i kosmetyki pielęgnacyjne.

Oferujemy pełen zakres zabiegów stosowanych w nowoczesnej kosmetyce holistycznej. Zabiegi tworzone są indywidualnie dla danego problemu skóry. Pracujemy na typowej marce pielęgnacyjnej aby skutecznie opóźniać procesy starzenia się skóry w gabinecie i w domu. Dbamy przy tym o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, używając profesjonalnej dezynfekcji. Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy wiedze na temat nowości w kosmetyce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najskuteczniejsze rozwiązania. Kosmetyki nasze pochodzą od sprawdzonych producentów.

Slider