SPRZEDAŻ KOSMETYKÓW

Do zabiegów na twarz i ciało wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki wiodących firm. Ich składniki aktywne w połączeniu z odpowiednimi zabiegami pozwalają dłużej zachować piękny, zdrowy i promienny wygląd.

Szeroki wachlarz specjalistycznych preparatów wykorzystywanych w gabinecie pozwala spełnić oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Wysoka jakość kosmetyków i najnowsze technologie wraz z możliwościami z zakresu kosmetologii to gwarancja pięknego i zdrowego wyglądu.

Wszystkie kosmetyki potrzebne do pielęgnacji każdego typu skóry dostępne są na miejscu.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania,
pomożemy dobrać odpowiedni zabieg i kosmetyki pielęgnacyjne.

Oferujemy pełen zakres zabiegów stosowanych w nowoczesnej kosmetyce holistycznej. Zabiegi tworzone są indywidualnie dla danego problemu skóry. Pracujemy na typowej marce pielęgnacyjnej aby skutecznie opóźniać procesy starzenia się skóry w gabinecie i w domu. Dbamy przy tym o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów, używając profesjonalnej dezynfekcji. Stale doskonalimy swoje umiejętności oraz poszerzamy wiedze na temat nowości w kosmetyce. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu najskuteczniejsze rozwiązania. Kosmetyki nasze pochodzą od sprawdzonych producentów.

Slider